Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání s humanoidem

23. 11. 2012

 

Dávám sem pozoruhodný případ setkání s humanoidem. Do textu jsem nijak nezasahoval. Znovu předem upozorňuji, že kontak na svědka nikomu neposkytuji, nepiště mi tedy o něj.
 
Nu, čtěte a své názory vyjádřete v diskuzi pod případem.  Děkuji.
 
----------------------------------------
 
Mohlo mi být 13 nebo 14 let bydlela jsem v nejvyšším patře panelového domu na vesnici, kde byly na obloze často k vidění i jiná tělesa, než jen letadla. Viděla jsem i několikrát duchy, ale tohle bylo jiné, byl hmotný, skutečný a tak jiný...
Spala jsem a probudilo mě, že jsem cítila, že u mé postele někdo stojí. Díval se na mě, díval se mi do obličeje. Bála jsem se otevřít oči, bála jsem se, že to bude zase duch, ale zvědavost mě předčila. Když jsem to udělala, tak spolu s nimi jsem otevřela úlekem i ústa. On čekal, až to udělám, chtěl zkoumat moje reakce, chtěl vědět, co budu dělat, vůbec vyděšený nebyl, jenom já. Prohlížel si mě a já jeho. Mám z toho stále hrůzu, jen když vám to píšu. Nevypadal jako mimozemšťan z amerických dokumentů. Měl vlasy a jeho barva kůže vypadala skoro jako ta naše. Hodně se podobal těm, co jste měl na obrázku na přednášce. Byl to humanoid.  
Vůbec nevím, kolik mohl měřit, ale viděla jsem mu v leže do obličeje, ale je pravda, že jsem se dívala trochu vzhůru, nedokážu to odhadnout. Měl oválný tvar obličeje, vůbec neměl výraznou čelist, nejspíš žádnou neměl. Výrazný měl ale nos, bradu, lícní kosti a měl velké černé oči, které byly možná trochu sešikmeny. Napadlo mě, že mi máme černou pouze panenku a tou vidíme, on musel vidět celou plochou oka. Ústa si nevybavím, nejspíš to byl jen otvor. Jeho vlasy dosahovaly až na ramena, barva něco byla mezi blond a rezavou. Měl hodně štíhlé tělo. Oblečen byl do kombinézy z elastického materiálu. Četla jsem, že elastický materiál, je dobrý pro sportovce proto, že napomáhá rychlosti nebo něčemu podobnému. Barva jeho kombinézy byla světlá a myslím, že tam nebyla jen jedna. Možná tam byla růžová, fialová a ještě nějaká, příliš si to nevybavím. Na levé straně hrudi měl nějakou značku v kruhu. 
Po chvíli zmizel, sedla jsem si na postel a hystericky plakala. Probudilo to bratra. Sedli jsme si spolu do kuchyně a uklidňoval mě. Chodil v tu dobu jako jediný z rodiny do křesťanského kroužku, ale i do kostela. Nevěřil mi, ale dal mi obrázek panenky Marie a posvěcený křížek. Slíbil mi, že už to za mnou nepřijde a poslal mě si zase lehnout a já ačkoli nejsem křesťanka ani se nehlásím k žádné víře, jsem se v tu noc opravdu modlila k bohu, ale nepomohlo to.
Cítila jsem, že tam stále je, ale neviděla jsem ho. Nejspíš čekal, až se uklidním a znovu si lehnu. Náhle jsem na sobě cítila ohromnou tíhu. Nemohla jsem řvát, ani se hýbat. Něco na mě působilo ohromnou silou a já jsem se přitom tak snažila...snažila jsem se ze všech sil a nakonec se mi to podařilo. Zapřela jsem se rukama, ale nepodařilo se mi ani se posadit. Co bylo ale nejvíc strašlivé a nepochopitelné bylo to, že jak jsem se zvedala, zvedal se se mnou i polštář. Měla jsem ho přilepený na hlavě. Dokonce jsem si na něj sahala, nemohla jsem tomu uvěřit. Popírá to veškeré zákony o gravitaci, něco na mě působilo z obou stran. Nakonec jsem se ale takto dlouho neudržela, padla jsem zpět a dál už si absolutně nic nepamatuji. Nevím, co následovalo. Já ani nevím, jak se k nám dostal, dveře byly zamčeny, okna zavřena a on byl přeci hmotný, nebyl to duch, nebyla to jen nějaká energie, měl skutečné tělo. Ani nevím, jak se mohl zneviditelnit. Kamarád mi říkal cosi o fázování, ale já fyzice vůbec nerozumím a nepochopila jsem ho. Vím, že odborně se znehybnění říká spánková paralýza nebo spánková obrna. Je to stav, kdy se mozek probudí dříve než tělo, já jsem ale nespala a lidé, kterým se to stalo, nebyli ani vždy v posteli. 
Vůbec nevím, co se mnou ten mimozemšťan dělal, ani jestli mám nějaký čip, jehož pomocí mě sledují. Jen vím, že se už víc jak 10 let snažím najít někoho, kdo by mi věřil a někoho, kdo má podobnou zkušenost a třeba by mi dal i odpověď na to, kdo to byl.
Je mi sice 25 let, ale mám od té doby hrůzu ze tmy. Když jsem sama, usínám buď u televize nebo s lampičkou a nebo nejdu spát vůbec, i když mám jít druhý den do práce a spím pak raději přes den a pouze hlavou ke zdi.
Děsím se každý den, že opět přijde...

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vše se odehrává v naší mysli...

(Kristina, 23. 11. 2012 20:05)

Je to zajímavé,ale musím podotknout,že nikdo nikdy ještě - mimozemšťana - neviděl! Tváře,podoby,které většina ze setkání uvádí,se podobají stejnému obrazu,ale to je asi tak vše.Odjakživa,co jsou tyto příběhy,nebo filmy o mimozemšťanech a jiných tvorech na plátnech,vždy se jedná o buď vysokou,nebo menší ,hubenou,šedou,zelenou postavičku s velkou,či protáhlou hlavou a velkýma očima a tak si je lidé také uložili do paměti.Ale,co když mimozemský tvor vůbec takto nevypadá a co když vůbec nám známým,velmi oblíbeným způsobem s námi takto nekomunikuje a takto nás nenavštěvuje? Ale netvrdím,že nic takového neexistuje. Je hodně nevysvětlitelných záhad mezi nebem a zemí,jiné reality - dimenze,odkud je zřejmě možné,že mohou tyto bytosti pocházet,ačkoli se to zdá být neuvěřitelné,či nepochopitelné - i tak nás mohou navštěvovat.Zajímavé je,že paní zde uvedla podobiznu oné bytosti,zčásti se liší,zřejmě měla schopnost uvádět vše do pohybu myslí a ne doteky...Tělo v tomto případě opravdu spí a funguje podvědomí,zatímco vědomí je jakoby v polospánku.V podvědomí je ukryto vše,co vědomí běžně nerealizuje. Je tam skryto i to, o čemž si myslíme,že nepochází z naší mysli....
Třeba je všechno úplně jinak... Myslím si,že zcela určitě v tak obrovském kosmickém prostoru určitě nejsme sami,ale také zcela určitě nejsme na tom tak technicky a intelektuálně dokonale,abychom byli schopni komunikovat a nejen to, s mimozemskou civilizací!Ještě jsme ani vědecky nedošli tam,kde oni byli před miliony lety,my žijeme v době kamenné,nebo si tomu říkejte jak chcete...Naše vysílání pomocí rádiových vln v domnění, že se dostane k jiné civilizaci,si můžeme strčit za klobouk,protože to,než se dostane tam,kde si myslíme,že se dostane,již nebude žádná civilizace existovat,hold einsteinové budou muset vymyslet něco rychlejšího...

Re: Vše se odehrává v naší mysli...

(taky, 13. 3. 2015 1:23)

Dej si klystýr Klistýrno.To jsou keci.Jdi si stoupnout na kopec až proletí disk a pak dej vědět.

možné vysvětlení

(deduchax, 17. 1. 2013 22:11)

Mnoho pozorování hmotných objektů,- je to zhmotnění duchovních bytostí z jiné reality,ať kladných,většinou záporných, které nelze, jako lidská bytost pochopit, mluví o nich Bible.
Aby se mohli projevit, musí se zhmotnit a ještě k tomu používají t.zv. mimikry, proto ta různorodost,
abychom to chápali jinak, - přesně tak, jak si oni přejí. Vidíte jen to, co máte vidět, a ani podvědomí
to nedokáže vyjevit. Je to od počátku věků. Dosti vědí staří šamani. Je chybou, že nikdo nepátrá u nich.
Mezi tyto mimikry patří i tzv. noční můra, kde se vždy vyskytuje jakási obrna těla, po dobu přítomnosti nižžší duchové bytosti. Nedoporučuji, není-li to nezbytně nutné-hypnózu,-má sice více negativní dopad na hypnotizéra, ale i na pacienta.
Spíše pomáhá modlitba a exorcismus-ale ne vždy!


Re: možné vysvětlení

(taky, 13. 3. 2015 1:21)

Potíž je,že ani Ježíš si s tím nevěděl rady.

taky to znám

(taky, 13. 3. 2015 1:19)

Tak to máš hezký,mimozemštani totiž normálně zabíjejí lidi.Ufologové akorát kecaj a nechtějí je ani natáčet..normálně utečou jako parchanti,když jim chci mimozemské létající talíře ukázat tam kde jsou.
Pokud za tebou lezou,jsi alespon hezká?
Jde mě o oplodnění.Oni dávají do žen různé věci,ale i do mužů,třeba do mě.Potom to máš v žaludku a v těle něco se vyloučí jako,když se svléká had a skořápky atd.Prostě to vykadíš.
Ale na těle máš jizvy?Zezadu do lebky?Nemáš tam malou asi 3-5mm velkou ranku?
A spouští se ti krev z nosu?Ze které dírky?
Dokážeš už rozeznávat zvuky těch létajícíh disků?Nebo to JEŠTĚ neumíš?
technikapronatoceni@seznam.cz

humanoid

(Jana Zemanová, 10. 1. 2013 8:35)

Vážená paní, tak je mi Vás líto, tohle trauma je
nepředstavitelné pro všechny lidi...
možná by se s tím něco dalo dělat...
zkuste vyhledat kineziologa, třeba a nechat
se odblokovat, řešit to nebo možná existuje
psychiatr, který by vás dokázal uvést do hypnozy
a následně vás léčil.. určitě by to chtělo taky
se seznámit s někým, kdo něco podobného prožil.
Držím Vám palce, abyste sehnala někoho, kdo
by Vám pomohl.. zkuste taky Bachovy kapky
a lahvičku z Aurasomy. Hodně štěstí .

raptoši

(JirkaF, 26. 12. 2012 19:31)

Všechny vás zdravím.
Něco podobného se stalo před asi dvěma roky mé tehdy 11ti leté dceři. V noci se vzbudila a u nohou ji stáli tři asi metr vysocí raptoši. Tehdy měla velké problémy s kolenem a zrovna jsme vyděšení běhali po doktorech. Jeden z mimozemšťanů ji sahal na nemocné koleno. Příští vyšetření bylo už negativní. Dceru tu noc vzbudil zvláštní elektrizující brum a nazelenalá záře. Nemohla se pořádně hýbat. Vše trvalo docela dlouho než se ji podařilo rozsvítit. Po té vše zmizelo. Od té doby je již neviděla. Bydlíme na samotě a vždy po nějakém čase se u nás dějí dost divné věci. Z rodiny byla podobné zkušenosti ušetřena zatím jen nejmladší dcera. Nejde o žert a píšu vše naprosto vážně. Rád se zkontaktuji s někým kdo zažívá podobné.
Jirka
rotorband@seznam.cz

Re: raptoši

(Pitryx, 9. 1. 2013 10:57)

Reagoval jsem soukromým mailem.

...

(Wankes, 23. 11. 2012 21:09)

Zdravím. Je nešťastné, že máš z toho zážitku takové trauma, navíc tak dlouho. Ano, chápu, že v tu chvíli to člověka vyděsí, většina z nás by reagovala stejně v první chvíli, ale zkus chvíli sledovat tok mých myšlenek.
Kdyby ti ta bytost chtěla skutečně ublížit, je evidentní, že bys jí v tom neměla šanci zabránit. Ba naopak, tvůj strach a zuřivé odmítání možná způsobilo, že ses nedozvěděla, co po tobě vlastně chtěla. Nikdy jsi to nevyřešila a proto máš stále strach. Možná ti chtěla jen něco sdělit, poradit, navést či varovat. Třeba říct holka dávej si v životě pozor na žaludek máš sklony k rakovině, nebo naopak, říct zkus psát, máš velký talent a šanci být spisovatelkou.
Strach je malá smrt. Jak říká klasik SF. Nebo se už, požádej ho v meditaci ať se vrátí, pokud má čisté úmysly a dokončí co začal, že ti tímhle ubližuje.
Je toho hodně, co bych ti rád pověděl, ale ne takhle. Pokud máš zájem, napiš mi. ICQ 166 563 263 (wankes@seznam.cz)

.

(Vladimír Meduna, 23. 11. 2012 14:07)

Z hlášení mě mrazí, ale věřím tomu. Tím netvrdím, že se skutečně jednalo o mimozemšťana, tím spíše podle relativně lidských rysů. Ale také to nemůžu vyvrátit a ani nemám nápad, co by tam kdo cizí dělal. Zloděj by se nejspíš mohl dokázat schovat, ale jeho chování tomu neodpovídá, navíc, jak již svědkyně poznamenala, jak by se tam dostal?
Od věci by jistě nebyl únosový dotazník i když na některé podstatné věci je již odpovězeno v tomto textu. Poodhalila by se tím třeba pravděpodobnost, že k takovým setkáním již docházelo nebo stále dochází, aniž by si to dotyčná pamatovala...