Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podivné fotografie

Zde jsou různé podivné fotečky. A abych se vyhnul zbytečnému vysvětlování rozesíláním mailů, tak tedy, netvrdím, že je na fotkách mimozemský létající stroj, či cokoli záhadného. Možná je, možná ne. Ale každá z fotografií má logické vysvětlení. Nebo některá ne??

 

Chcete vědět co na nich je??

 

 

Nejprve popřemýšlejte, zkuste vyřešit a pak se podívejte do levého sloupce do sekce "Diskuze o UFO" a pak do podsekce "Jen pro členy klubu".

Tam klikejte na to co je červeně.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zeta

(Reticuli, 22. 12. 2013 21:44)

Perseidy, balón, pták... A proč to nenapsal sám? Informace z druhé ruky ztrácí na věrohodnosti. Tam nějaká holka psala, že ten zážitek závidí. Nejsem si úplně jistý, zda je to zážitek příjemný, když si uvědomíš, že "scifi" je realita. Každopádně skeptici to mají horší, oni si dovolit omyl nemůžou, kdežto nám stačí jen čekat, i třeba dlouho, ale pořád jsme proti nim ve výhodě. A jednou budou všichni skeptici za hlupáky, o tom jsem přesvědčen.

UFO?

(Markéta, 12. 9. 2012 14:06)

Ahoj, už od pondělka hledám nějaké stránky, kde bych mohla položit svůj dotaz ohledně toho, co vlastně můj přítel mohl vidět.
V pondělí kolem 20:45, když jel domů z práce po silnici mezi poli (už byla tma:)) najednou spatřil strašně silné světlo, které vycházelo z nebe přímo do lesa několik stovek metrů o něho. Prý musel zastavit auto a vylézt z něj ven. S otevřenou pusou nevěřícně koukal, co to je. To světlo bylo strašně silné a široké asi kilometr. Popisoval to, jakoby svítilo tisíce halogenu najednou. Když to asi po 15 vteřinách zmizelo, tak se to najednou objevilo před ním, to ale nevím jak daleko od něho. Podruhé to svítilo o něco déle. Když vše zmizelo, tak koukal na nebe zda neuvidí třeba blikat vrtulník, ale nikde nic. Stejně říkal, že vrtulník by takovéhle světlo neudělal.
Musím podotknout, že přítel je trochu skeptik ohledně takových věcí, a kdybych mu vyprávěla já, že jsem něco takového viděla, tak se mi snad bude i smát. Ale on byl vyjevenej a určitě si to nevymyslel. Máte pro to někdo logické vysvětlení? Nebo mohlo jít o mimozemšťany? Já doufám, že se někdo přikloníte k té druhé variantě :)

Re: UFO?

(Pitrýs, 23. 11. 2012 11:05)

Nu, patrně jde o UFO ve smyslu zkratky. Ovšem popis je příliš strohý, zkuste se mi ozvat na mail pika@ufo.cz

ufo

(Agent p2, 9. 8. 2012 15:25)

já mám višetřovací službu ufa něco jako aktta x vaše obrásky mě zaujmuli díky Agent p2

Re: ufo

(Pitrýs, 10. 9. 2012 12:32)

Děkuji za zájem, patrně nejste asi z Česka. Musím však upozornit, že všechny fotky mají logické a zcela normální vysvětlení.

OMG

(P. Mlřák, 4. 11. 2011 15:15)

vy tu snad vidíte ufo za každým rohem, lol4all

Re: OMG

(Pitrýs, 4. 11. 2011 19:18)

Vážený, vy asi máte potíže se čtením, že??? Nebo jste dementní?? Kde u které fotografie je napsáno, že tvrdíme, že jde o UFO?? Pokud umíte číst /což asi ne, když sem píšete takovou kravinu/ tak je v názvu fotogalerie napsáno "Podivné fotografie". Kde, sakra to UFO vidíte? Za každým rohem, že?? Všechny fota mají své vysvětlení. Jen zde není uvedeno.

RE:Kristina

(Pitrýs, 15. 10. 2010 10:45)

Myslím, že jsi zcela fundovaně odhalila podstatu jevu, který jsi nafotila. Jde o zcela obyčejné ORBY. I já mám několik těchto fotografií. Přesto by bylo dobré tyto fotografie zadat do DB našeho klubu. Takže mi je až budeš mít kdy, pls, pošli. //Pro nečleny klubu, paní tykám ne proto , že jsem nezdvořák, ale proto, že paní je člen klubu a mezi sebou si všichni tykáme//.

K fotu č.6 -1 obrázek v druhé řadě

(Kristina, 15. 10. 2010 10:17)

Chtěla bych se vyjádřit k tomuto obrázku.Také jsem zachytila podobné útvary na fotografii,jak uvnitř místnosti,tak venku.Fotila jsem po sobě max.po 10sekundách ze stejného směru,do vnitř místnosti nesvítilo světlo,nebyl žádný odraz,u obrázku z venku byla tma.První dvě fotky byly čisté,na třetí se začaly objevovat v prostoru bílé průhledné kuličky,jako by ohraničené,které postupně získávaly bělejší,sytější barvu a nakonec jich v místnosti,či venku bylo tolik,že se nedaly spočítat a byly jasně vidět.Ale při focení vidět nejsou,na fotoaparátu,také ne,až po vložení do prohlížeče,se tyto úkazy objevily a pak plynule zmizely.No,jedna bába povídala,že jsou to duchové,kteří tady byli a vždy budou.Druhá možnost je ta,že je to způsobeno tím,že při focení je v místnosti jedna,či více osob a vzduch má také určitou vlhkost,k tomu se všude vznáší drobné mikročástečky prachu,které nejsou vidět pouhým okem,ale při sloučení s vlhkostí a následnému odrazu od čočky fotoaparátu,nebo i blesku, je fotoaparát zachytí a výsledkem jsou takové bublinky vznášející se prostorem. Tak a která ta možnost je pravděpodobnější? Kdyby někdo chtěl,mohu poskytnout své fotografie...

PRO:Emines

(Pitrýs, 16. 2. 2010 16:17)

Omlouvám se za odstranění komentáře k fotkám, samozřejmě jako expert na fotografii odhalil naprosto vše a napsal a zde také vysvětlil. Ale tyto info si musí každý vyhledat shora uvedeným postupem.

PRO:Emines

(Pitrýs, 4. 2. 2010 8:14)

Jo, je to tak, ale tyto informace mají být jen pro členy klubu, abych zvýšil členskou základnu.

RE:Prý Eliášovo světlo.

(Pitrýs, 23. 6. 2009 23:06)

V reakci jsem jasně zmiňoval, že je to jedno z možných a také z nejpravděpodobnějších vysvětlení.
Netvrdím, že mám pravdu, pouze si to myslím. Zatím lepší řešení, pokud vím, nikoho nenapadlo.

Prý Eliášovo světlo

(Luděk Uchytil, 22. 6. 2009 14:58)

http://s664.photobucket.com/albums/vv1/luchytil/

RE:LU

(Pitrýs, 29. 5. 2009 4:24)

Není v tom žádná záhada. Pokud chcete vysvětlení. Další stránka, diskuze / pro členy klubu/ tam to je. Ovšem ...

RE:LU.

(Pitrýs, 29. 5. 2009 4:17)

Veliká omluva, něco jsem předělával a v té době nebyly stránky funkční

Funguje to!

(Luděk Uchytil, 28. 5. 2009 9:44)

Dnes to funguje :-) Můžu se zeptat co je to na tom prvním a druhém obrázku?

Je to funkční

(Luděk Uchytil, 28. 5. 2009 9:43)

Včera jsem se snažil přidat jeden komentář a nepovedlo se, tak to zkusím dnes.

Odpověď pro Erika

(Pitrýs /Petr Pika/, 7. 5. 2009 9:02)

Omluvám se za chybu v textu, kde chybí věta, že nejde o záhadné fota jako takové. Ihned doplním. Jinak na Vámi zmíněném fotu vůbec nejde o meteorit. Každý kdo se někdy díval na oblohu a má alespoň základní znalosti astronomie ví, co to je.

Podivné fotografie ?

(Erik, 3. 5. 2009 20:42)

No já tedy nevim , ale mně na těch fotkách nic extra divnýho nepříjde. Přelet meteoritů ,mračnokupy a na té poslední obyčejný průlet ptáka , který se ve svém pohybu na zachycené fotce takto často jeví.Ale je to začátek - budiž.