Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koncem února 2009 jsem začal zvažovat založení vlastního UFO klubu. Chtěl jsem jednoduchost v názvu i ve stanovách i v organizačních věcech. Pro malý zájem, jsem to neustále  odkládal a až po domluveném setkání s paní K. jsem se definitivně rozhodl to zkusit.

Každý začátek je těžký a po přihlášení prvních nadšenců jsem tedy oficiálně klub založil. Jako datum založení jsem určil den 10.3.2009.

Zatím nás není moc ale.....

Pak jsem začal "tvořit" tyto stránky, prováděl nábor nových členů a naplánoval schůzi v internetové formě. Protože to je taková malá slavnost, poslal jsem pozvání všem známým a tuto historicky první  "internetovou schůzku" určil na den 22.4.2009.

Mezitím Vladimír dodal první případ podivného stínu a Jitka vymyslela logo /znak/ které jistě bude uznáno jako oficiální. Datum vzniku loga musí určit autorka.

Takže poděkování všem, kdo něco činí a nechrápou.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes 10.10.2009 jsem na přání členů klubu i ostatních uživatelů překopíroval samostatné stránky do Rubriky "Články o jiných záhadách". Prý byl levý menu sloupec "přeplácaný". Zároveň jsem opravil některé chyby, přepsal mailové adresy a vůbec provedl revizi. Zavedl jsem novou rubriku "Nejnovější případy pozorování UFO v ČR". Sem budu dávat některé zajímavé věci a doufat, že to "přitáhne" opět několik zájemců.

Přemýšlím nad tím, že některé rubriky zruším, protože tam stejně nikdo nechodí a dle mého názoru jsou zbytečné. Členové se vše dočtou v mailech a pro nečleny zavedu rubriku jinou.

Jinak vznikla situace, kdy je aktivních jen pár členů, ostatní snad ani netuší, že fungujeme.

Opět poděkování těm aktivním.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář