Jdi na obsah Jdi na menu

Koncem února 2009 jsem začal zvažovat založení vlastního UFO klubu. Chtěl jsem jednoduchost v názvu i ve stanovách i v organizačních věcech. Pro malý zájem, jsem to neustále  odkládal a až po domluveném setkání s paní K. jsem se definitivně rozhodl to zkusit.

Každý začátek je těžký a po přihlášení prvních nadšenců jsem tedy oficiálně klub založil. Jako datum založení jsem určil den 10.3.2009.

Zatím nás není moc ale.....

Pak jsem začal "tvořit" tyto stránky, prováděl nábor nových členů a naplánoval schůzi v internetové formě. Protože to je taková malá slavnost, poslal jsem pozvání všem známým a tuto historicky první  "internetovou schůzku" určil na den 22.4.2009.

Mezitím Vladimír dodal první případ podivného stínu a Jitka vymyslela logo /znak/ které jistě bude uznáno jako oficiální. Datum vzniku loga musí určit autorka.

Takže poděkování všem, kdo něco činí a nechrápou.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes 10.10.2009 jsem na přání členů klubu i ostatních uživatelů překopíroval samostatné stránky do Rubriky "Články o jiných záhadách". Prý byl levý menu sloupec "přeplácaný". Zároveň jsem opravil některé chyby, přepsal mailové adresy a vůbec provedl revizi. Zavedl jsem novou rubriku "Nejnovější případy pozorování UFO v ČR". Sem budu dávat některé zajímavé věci a doufat, že to "přitáhne" opět několik zájemců.

Přemýšlím nad tím, že některé rubriky zruším, protože tam stejně nikdo nechodí a dle mého názoru jsou zbytečné. Členové se vše dočtou v mailech a pro nečleny zavedu rubriku jinou.

Jinak vznikla situace, kdy je aktivních jen pár členů, ostatní snad ani netuší, že fungujeme.

Opět poděkování těm aktivním.