Jdi na obsah Jdi na menu
 


Záhady Číny a Tibetu - Arnošt Vašíček

24. 9. 2009

 

 

Záhady Číny a Tibetu (Arnošt Vašíček)

 

Arnošt Vašíček je český spisovatel, scénárista a záhadolog. Vystudoval Karlovu univerzitu v Praze, Fakultu žurnalistiky – obor Filmová a televizní žurnalistika. Patří k nejuznávanějším českým záhadologům.

 

Při svých výpravách za neodhalenými záhadami navštívil již více než 80 zemí na pěti kontinentech a také četné ostrovy v Tichomoří a v Indickém oceánu. Předmětem jeho zájmu byly a jsou především nerozluštěné archeologické nálezy, nevysvětlitelné úkazy a tajemné jevy, utajované rituály a legendy. Většinou se vyhýbá mediálně zprofanovaným záhadám a pátrá především po obecně neznámých senzačních skutečnostech, s nimiž se diváci či čtenáři seznámí vůbec poprvé a z nichž některé nesou punc světového unikátu. Prokazatelně jako první badatel se vydal po stopách sachamamy-gigantického hadovitého zvířete z amazonské džungle. Dokumentoval objev neznámé rasy bílých lidí , kteří obývali Peru pět set let před Kolumbem. Pořídil fotografie trpasličího humanoida a získal další fascinující materiály. Zajímá se také o poslední pozůstatky primitivních kmenů, které ještě přežívají v nejodlehlejších koutech naší planety a žiji prakticky na úrovni doby kamenné. V posledních létech píše také scénáře hraných televizních filmů a seriálů.

 

Záhady Číny a Tibetu – anotace :

 Navštívily Čínu tajemné dračí bytosti? Co se odehrávalo v prastarých svatyních na poušti Gobi? Kde se nachází vchod do neznámé podzemní říše? Odkud přilétají záhadné objekty nad horou Kailás? Podařilo se odhalit tajemství Bílé pyramidy? Jaké přísně tajné rituály byly vykonávány v podzemí tibetských klášterů? Je v císařské hrobce v Si-anu zakódováno prastaré poselství? Bude v těžce prostupných pustinách Chu-peje konečně polapen podivný tvor?
Čína a Tibet vždy vzrušovaly Fascinující historií a neobyčejnými zvyky a i dnes patří k nejtajemnějším místům na světě.Po roce 2000 byly učiněny nové překvapivé archeologické objevy.Podařilo se zdokumentovat nevysvětlené anomální jevy,vyfotografovat UFO,odhalit stavby považované za dílo mimozemské civilizace.K letitým záhadám přibyly další a další.....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář