Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva

24. 1. 2013

Ode dne 28.7. do 13.8.2012 jsem monitorovala aktivity v oblasti Macocha v Blansku. Při příjezdu prvního dne ve 23:06 jsem pocítila velmi zvláštní pocity. Které setrvaly až do odjezdu v 4:00 hodin.

29.7.2012 ve 22:00 jsme zaregistrovali první paranormální aktivitu v podobě létajících orbů lesem na parkovišti u Macochy. Poté byl klid aždo 24:00 kdy jsme z leza slyšeli ženské výkřiky a kroky po cestě vedoucí z lesa na parkoviště a kolem našeho auta.

Následující tři dny jsme žádnou aktivitu v dané oblasti nezaregistrovali.

1.8.2012 ve 23:19 jsme slyšeli opět ty ženské výkřiky, opět jsme slyšeli kroky kolem auta. Záhadou do dnes zůstává, že se nám vždy při monitorování dané oblasti vybila autobaterie, byť vozidlo bylo zcela vypnuté a nečinné. Policisté, kteří nám přijeli na pomoc měli taktéž stejný problém s baterií v autě.

Až do 13.8.2012 jsme noc co noc slyšeli ony záhadné výkřiky z temného lesa i záhadné kroky po lesní cestě, které nás i pronásledovaly po parkovišti, když jsme zkoumali danou oblast a hledali zdroj výkřiků.

Závěr:

Macocha je velmi zajímavé místo plné paranormálních jevů, které každá, byť jen trošku senzitivní osoba okamžitě pocítí ve formě stísněného pocitu.  Pokud chcete zažít něco paranormálního, zajímavého či záhadného vřele doporučuji Macochu v Blansku.

 

Macocha -wampyrka.v

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zvláštní místo

(Jana Zemanová, 27. 1. 2014 10:17)

Já se ani nedivím, že je tak zvláštní,
vždyť tam spáchalo sebevraždu mnoho lidí, citlivější lidi to prostě cítí, tu energii, myslím, že tam mnoho duchů zemřelých zůstalo, na tom místě....
Já sama jsem s manželem ( ten to také
cítí) zažila na hradu Houska dole v kapli,
já na hradě Švihově, kde se mi udělalo špatně.. krásně nám bylo na hradě Bezděz, v kapli a v kostele, který projektoval Jan Blažej Santini

volovina

(agos, 1. 2. 2013 16:53)

No to j děs. Skutečně jste klesli tak hluboko že sem dáváte takové kraviny?? At se autor tohoto nesmyslu aspoň naučí česky. Posloupnost děje, nebo tak. Už sem asi chodit nebudu, vedoucí UFO nebo vedoucí stránek, skutečně tu musí být takový nesmysl??