Jdi na obsah Jdi na menu
 


Případ Šumperk

26. 6. 2012

Včera (16.6.12) v čase zhruba 22:30 - 23:50 jsem já a několik lidí z rodiny pozoroval velký počet zvláštních objektů. Takovouto aktivitu jsem v okolí Šumperka ještě nezažil, ikdyž jsem tu už viděl leccos. Na vážnosti tohoto pozorování mi přidal fakt, že po jedenácté hodině se nad Novým Malínem, odkud jsem vše pozoroval. objevila vojenský Helikoptéra, které zalétla nad Šumperk a po čtvrt hodině se vracela. Jeden z objektů jsem natočil - video ikdyž velmi nekvalitní pošlu až jej dám do počítače. Podruhé s jeho přítelkyní asi o 20 minut později. Ukazoval jsem jí souhvězdí Trojuhelníka, když v tom jsem zjistil, že tam jedna hvězda přebývá. Ta se v zápětí dala do pohybu a postupně mizela. Těchto objektů jsem potom viděl asi ještě 10 - jeden s babičkou. Oblohu, kterou vidíme z Malína přeletěly během dvou minut naprosto tiše. Lampiony a podobné kraviny naprosto vylučuji.  K milému překvapení jsem zjistil, že podobné úkazy pozorovali v tom stejnémm čase lidé po celé ČR.

------------------------------------------------------

Požádal jsem o vyplnění dotazníku, aby mohl být případ zařazen do DB PZ.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lampiony

(Vladimír Meduna, 26. 6. 2012 13:12)

Že lampiony vylučuje, je sice fajn, pro mě to obvykle něco znamená, pokud člověk v minulosti lampiony viděl. Popis je ale velmi stručný a lampiony byly první, co mne napadlo. Takže za sebe bych dal B.

Re: Lampiony

(Eva, 30. 6. 2012 23:14)

Žádné lampiony to nejsou, ty by tak dlouho v atmosféře nevydrželi a
svíčka v nich či elektronické světýlko taky ne. I já už delší dobu pozoruji hvězdy a již jsem viděla pohybující se světýlka po noční obloze.
Zrovna včera 29.6. 2012 jsem se šla projít abych lépe viděla hvězdy
a co se nestalo, bliklo na mě dvakrát krásné modrobílé světlo - neboli
ufo jak všichni říkají, ale jsou to naši mimozemští sousedé, kteří se snaží s námi obyčejnými lidmi navázat kontakt a dát nám o sobě vědět abychom se jich nebáli. Byl to nadherný žážitek. Proto všem lidem doporučuji je přijmout a hovořit o nich jako o našich sousedech aby se o nich dostalo co nejvíce informací, čím více lidí to bude vědět tím lépe
a jednoho dne je uvidíme všichni na vlastní oči i jejich světelné lodě.
Doporučuji všem lidem zabrouzdat po internetu a najdete tam mnoho informací o mimozemských civilizací neboli jak říkám já našich sousedech, kteří nás přišli spíše přiletěli navštívit a chtějí s námi lidmi sdílet naše skušenosti tady na zemi a mi abychom zase mohli sdílet jejich skušenosti z jiných sfér našeho velkolepého Bohem stvořeného vesmíru, který je tak užasný a plný krásy a života, o kterém se nám ani nesnilo a slovy se to nedá vypovědět. Mějte se všichni hezky a věřte a uvidíte. Hezké zážitky přeji.

Re: Re: Lampiony

(Martin, 21. 7. 2012 23:13)

Věřím, že spousta věcí nění vysvětlena a třeba se to nrzy dozvíme, nicméně ne každé pohybující se tečce, zablikání na obloze bych přisuzoval roli mimozemšťanů. Ano, pro vás je to UFO,ale pro někoho, kdo si to dovede ověřit(což vůbec není problém, na internetu je běžně dostupné) to může být klidně statelit(y) systému Iridium, které dávají takové odlesky, nebo stanice ISS, někdy může jít o pouhé letadlo.
Prostě tím jen chci říci, že když vidíte na obloze pohybující se bod světla, tak to ne vždy musí být mimozemská loď.

Re: Re: Re: Lampiony

(Pitrýs, 24. 7. 2012 11:05)

Není co dodat, souhlas.