Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trojúhelníky

9. 5. 2012

 Projektu Záře byly nahlášeny tato dvě pozorování. Bohužel jsou příliš stručná.

 

Starší případ, ale hlášen PZ nedávno.
 
Svědek pozoroval soustavu trojúhelníků, které tvořily ve výsledku jeden veliký a některé si vyměňovaly místo:
 
při docházce do zaměstnání,při krásném bez větrnem ránu.KDYŽ JSME DOŠLI K FABRICE K SVÝM
DÍLNÁM NEVÍM DO DNES PROČ ALE NAJEDNOU JSEM SE DÍVAL K OBLOZE A VIDĚL TEN SUBJEKT TŘÍ MENŠÍCH 
TROJUHELNÍKU . TROJUHELNÍKY NAVZAJEM VYMĚŇOVALI POLOHY TAK ABY STÁLE CELEK TVOŘIL VĚTŠÍ JEDETROJUHELNÍK.UŠ TO NEUMÍM TAK PŘESNĚ POPSAT.
JEDNO VÍM, TEN POCIT CO BYL V TU CHVILKU JSEM NIKDY NEZAŽIL.OBJEK TŘÍ TROJUHELNÍKU ZMIZEL BĚHEM KRÁTKÉHO OKAMŽIKU ,SMĚREM VZHÚRU ,NE NA PRAVO NEBO NA LEVO,ANI DO PŘEDU ČI DO ZADU.90stupňu nad hlavou.pak to najednou zmizelo
a nezústala ani žádna stopa,kouř ......atd.
 
Další trojúhelník z hlášení odjinud, opět hlášeno PZ:
 
Při letním grilování na zahradě jsem se občas podíval na oblohu jestli nepadají hvězdy a kolem 23 hodiny nad námi – byli tam ještě další tři lidé, letěl zcela neslyšně v neurčité výšce zelenavě světélkující trojůhelník. Viděli jsme to všichni a byli jsme zcela střízliví. Vypadalo to podle odhadu na výšku kolem 100 až 200 m. Měl jsem z toho zvláštní pocit, nikdy jsem nic podobného neviděl.
 
Co pozorovatelé viděli???
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

UFO

(Petr, 26. 3. 2017 20:53)

Dlouhá léta věřím, že ve vesmíru nejsme jediní a že nás navštěvují jiné mimozemské rasy v kosmických lodích. Byť je to holý fakt už z let minulých, kdy mnohé vlády tuto skutečnost vždy vyvrátily, tak již několikrát jsem shlédl podivný úkaz na obloze? Hledal jsem na internetu informace a mnohé odpovídají tomu, co jsem viděl i já? V dannou chvíli jsem si myslel, že si buď mozek, oči pohrávají, ale dlouhou dobu se objekt choval stejně a pak zmizel. 3 body, světla ve tvaru trojuhelníku z nichž vystupovala chapadla světel, řádově 5 a objekt se pohyboval na místě jakoby v kruhu? Přišlo mi ujetý, že zrovna nad Zlínem, ale proč ne? Zkoušel jsem fotoaparátem natočit, ale ten natočil pouze světlo mihající se v trojuhelníku. Tento úkaz není vidět pravidelně den co den. Po určité době objekt v mžiku zmizí. Věřím, že vesmír je plný tajemství a že červí díry, jež ve vesmíru jsou, jsou bránou do jiné galaxie, kde ony civilizace mohou být a odkud také přicházejí. To, že nás navštěvují má svůj význam? Buď se nám snaží něco sdělit nebo nás vést určitým směrem? Mnozí věří v Boha, chodí do kostela, já nikoliv! Já věřím ve vyšší moc a v to, že tuto planetu a lidé stvořil někdo jiný a zcela jiným způsobem než jak nám bylo kdy vštěpováno do hlavy.

UFO?

(Richard, 31. 7. 2013 18:09)

Viděl jsem v listopadu 2012 na Kubě ve městě Holguin na obloze 3 světla ve formaci trojuhelníku. bylo to v noci, byl uplnek a jasne svítil mesic kolem měsíce byl na obloze obrovský prstenec bílé barvy.Jedno světlo v pravo dole se pohybovalo obrovskou rychlostí a akcelerací do leva a směrem k měsíci a pak zpět. Trvalo to cca minutu pak všechny 3 světla zmizela. Bohužel jsem měl jen foťák v mobilu a když jsem to fotil na fotce byl jen měsíc. Pozorovali jsme to 4 lidi.

trojuhelniky

(L.J., 4. 9. 2012 0:56)

z ml.boleslavi smerem na nymburk je tento trojuhelnik videt uz asi tyden vzdy jen kdyz je jasno vecer a brzy rano nehybe se a je jasnejsi nezli hvezdy...je to silene ale je mozne ze je to ufo?blizi se prosinec tak nas uz pozoruji?

propříště :-D

(Weru, 12. 5. 2012 22:53)

Příště si vezmi kameru, mobil nebo něco..... :-)