Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. 5. 2009
A proč??
 
Odpověď je naprosto jednoduchá.
 
Je to o zkratce.
 
Jistě každý ví, co zkratka UFO znamená. Neidentifikovaný. Ale všichni "účastníci" přece ví, do čeho byli uneseni, takže objekt identifikovali.
 
Věděli, že se jednalo o kosmickou loď.
 
Otázku, zda se to skutečně stává můžeme rozebírat.
 
Ale měli bychom se správně zabývat
 ÚNOSY DO IFO!!!!!

 

A nyní se vrhněme diskutovat

 

Směle sem vkládejte své názory.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jiná teorie o UFO

(Zorana, 11. 10. 2009 11:19)

Možná se svět doopravdy nechystá k zániku, ale pouze k očistě. Fyzické i myšlenkové. Hypotéza Gaia praví, že Země je jediný obrovský živý organismus a každá forma života má v běhu tohoto organismu své místo. Pak by se lidstvo dalo přirovnat k buňkám imunitního systému, které se vymkly kontrole, přemnožily se a začaly dělat cosi jiného, než k čemu byly stvořeny. Taková globální leukémie. Když imunitní systém začne ničit svůj vlastní organismus, i když možná sám neví proč, odsuzuje k zániku i sám sebe. Náš organismus začne bojovat ze všech sil. Proč by pak Země, jakožto živý organismus, instinktivně nezačala bojovat o svůj život. Letky světlených koulí by pak byly ryze energetickým jevem, možná jen jakýsi vedlejší projev čehosi mocnějšího, co se v útrobách chystá.

Magie zná světelné koule jakožto komunikační prostředky. Jakousi bublinu z komixu, která konečnému příjemci ukáže svůj obsah a jako tajná zpráva z akčního filmu se sama zničí. Mnoho lidí má zkušenost, že ze světelných koulí hovořili „bohové". Mimozemšťané nebo duchové země, kteří se snaží komunikovat?

Roje světelných kouli plujících po obloze se zjevovaly už v ranném středověku a jsou zdokumentovány na mnoha rytinách a malbách. Obvykle po takových zjeveních následovaly morové epidemie či jiné choroby. Naposledy záhadné roje předpověděly španělskou chřipku. Možná mimozemšťané, eliminující nepovedené a přemnožené výsledky genetických pokusů. A nebo Země vypouští komunikační média, aby se připravil a zorganizoval další pokus o léčbu rakovinného bujení?

Asi se můžeme zeptat, co je pro nás příjemnější, jestli být nepovedený biologický odpad nebo jsme se tak daleko odtáhli od přírody, že jsme zapomněli na svoje původní poslání a jsme tak vlastně také jen nepovedený biologický odpad.

Je mnoho teorií o původu záhadných koulí a možná to skutečné vysvětlení je mnohem prozaičtější, než bychom si chtěli přiznat.
(ula)

Spirit č. 41 / 2009

P.S.
Že by za únosy do UFO byly přírodní bytosti a roje energetických světelných kouli je nanejvýš nepravděpodobné!

Jiná teorie o UFO

(Zorana, 11. 10. 2009 11:18)

UFO jsou záhadné jevy, které však mají často ten nejpřirozenější původ. Pak nastává další otázka, zda-li za UFO považujeme objekty, které letí a my neznáme jejich původ, takže v UFO se rázem změní i vysoko letící pták, nebo výhradně objekty, u nichž předpokládáme nepozemský původ. Tedy fyzicky nepozemský.

Běžné záměny letadel za UFO jsou dnes velmi řídké, každý ví, že světelný bod, který zeleně a červeně bliká, je prostý airbus plný cestujících. Občas však zmate družice. Jasný objekt, který letí poměrně vysokou rychlostí oblohou a náhle se ztratí. Družice pootočila svá zrcadla do úhlu, který k nám již neodráží slunce. Není třeba se obávat invaze mimozemšťanů. I záblesky světla vysoko v atmosféře lze vysvětlit polární záři a vysokou sluneční aktivitou.

Zvláštním jevem poslední doby se staly letky koulí, které v noci září studeným světlem a ve dne mají kovový lesk. Prý mají tendence objevovat se nad místy, která mají být brzy postižena přírodní katastrofou. Začínají se objevovat už i nad naším územím. Lze tedy očekávat přírodní katastrofy? Sucha či naopak povodně způsobené přívalovými dešti? Co asi věšti podivné útvary? A dokázali by mimozemšťané přimět Zemi, aby se otřásla, či vodu, aby se vzedmula? Otázka pak zní proč by to dělali...

Možná Země sama se hodlá bránit a letky kovově lesklých perel jsou známkou energetických výměn Země, které povedou ke globálním katastrofám, kterými se Země rozhodla očistit se od lidí a jejich tyranie. Také jedna z teorií.

pokračování

Unosy UFO neexistuji

(Albert, 3. 9. 2009 12:38)

Proč o tom ti UFO snílkové nepíší? Bojí se, že jejich pravda bude mít vředy? Honí se za pravdou, ale stále se topí ve lži a jdou jako voda do mlýna vládním zamlžovacím snahám a diskreditující propagandě.

RE:rick

(Pitrýs, 11. 8. 2009 18:43)

Docela by mne zajímaly prameny ze kterých je u tohoto názoru čerpáno. Nepopírám, že by to tak mohlo být, ale když píšu tak závažnou věc, měl by být uveden autor. Pokud nejde o vlastní názor.
Jak říkám, nejsem zrovna zastáncem těchto teorií, ale také je jednoznačně nevylučuji.

Unosy UFO neexistuji

(rick, 11. 8. 2009 12:29)

...Pravda se ukázala, když se u některých unesených lidí vyskyt­ly komplikace a někteří unesení si začali vzpomínat i v této době na skutečný průběh únosu. Nikdo tomu nechtěl věřit. Pak ale ne­závislí psychiatři šli dál. Znovu zhypnotizovaly občany údajně u-nesené do UFO a opět vyslechly příběhy o mimozemšťanech. Ale tehdy šli dál a vědomi si podezření, překročili paměťovou clonu, za kterou se skrývalo strašné odhalení. Lidé začali v hypnóze náhle vypovídat, jak k nim vtrhli maskovaní vojáci a nějací lidé v oble cích (agenti), okamžitě je paralyzovali a transportovaly bud do při­pravených nákladních automobilů (pojízdných operačních sálů) nebo do obrovských vojenských podzemních základen. Tam byly provedeny nelidské lékařské pokusy, které by dokázaly jen zruč né ruce nacistů z koncentračních táborů. Tyto bestiální zločiny by totiž vláda nemohla provádět ve státních klinikách. Unesení si pa matují, že kromě vojáků v uniformách jsou přítomni i lidé v kra vatách, kteří mají hlavní velení a lidé v bílých pláštích, jejichž úkolem je praktické testování na těle uneseného. Unesení si také vzpomínají, jak při závěru únosu seděl u jejich hlavy zpravidla muž v bílém plášti a snažil se je hypnotizovat a hovořil o jakýchsi úno sech do UFO (vytvářel paměťovou clonu o UFO únosu). Taková je realita. Proč o tom ti UFO snílkové nepíší?

RE:Boxter

(Pitrýs, 5. 8. 2009 17:24)

Nejsem zrovna zastáncem těchto teorií, ale také je jednoznačně nepopírám.

Uneseni lidma, ne mimozemstany...

(Boxter, 5. 8. 2009 1:46)

Ja myslim ze tech 99.9% svedku byli uneseni do lidskeho plavidla kvuli vladnim expeimentum, jak jinak myslite ze by legalne ziskavali pro tyto testy lidi?...

RE:Boxter

(Pitrýs, 30. 7. 2009 17:12)

Vím jak to myslíš, ale 99.9 procent svědků uvádí, že ví do čeho byli unešeni.

Unosy UFO neexistuji? Jsem jineho nazoru

(Boxter , 30. 7. 2009 2:46)

Budu opakovat co jsem jiz uvedl v jedne z diskuzi na strankach tohoto naseho klubu.

Samozrejme ze unosy UFO existuji.
Dam priklad: Muz stoji na louce a najednou uvidi jak se z nebe obrovskou rychlosti snese veliky letajici talir menici svuj tvar a velikost.Z tohoto telesa vystreli modry paprsek a muz se objevi o par hodin na jinem miste.


Ano, muz sice objekt videl, videl i paprsek.Ale presto ze objekt videl, nedokazal ho prece identifikovat.Nebylo to ani letadlo, ani helikoptera, ani vzdusny balon, proste nedokazal tento letajici objekt identifikovat.

Myslim ze neco jineho by bylo kdyby:

Muz stoji na louce a v tom vidi jak se z nebe vysokou rychlosti snese obrovsky letajici talir, ktery vysterli na muze modry paprsek a ten ho vtahne na "palubu" mali zeleni muzicci ho pripoutaji a provadeji na nem testy.Muz upadne do bezvedomi a probudi se o nekolik hodin pozdeji na jinem miste nez predtim stal.

V tomto pripade ho neuneslo "UFO" nebot objekt identifikoval jako vesmirnou mimozemskou lod s mimozemstany uvnitr.

CO SI O TOM MYSLITE ?

RE:omggggggg

(Pitrýs, 13. 7. 2009 8:12)

Ano, komentář zde ponechám jistou dobu úmyslně vážený pane omggg. Aby ti slušní lidé viděli, jak z Tvé strany vypadá diskuze. Pokud znáš ještě nějaké jiné slova, pak navštiv stránky s jinou tématikou.

RE:Únosy od Libora

(Pitrýs, 27. 6. 2009 15:06)

Jistě i tato teorie je velmi probíraná. Já jsem téhož náhledu, že únosy do IFO nemusí zrovna provádět MZ, ale také se zcela neztotožňuji s názorem, že to provádějí lidé. Myslím, že může jít jistým způsobem i o poruchu psychiky, popř. únos provedený jinou entitou, ne zrovna mimozemskou. Teoriií je spousta.

RE:podvod jménem UFO

(Pitrýs, 27. 6. 2009 15:03)

Váš odkaz je velmi zajímavý a stránky taktéž. Obávám se, že to však přímo s tématem až tak nesouvisí.

RE:Vysočina

(Pitrýs, 27. 6. 2009 15:00)

Škoda, že jsi zde nenechal kontakt, nebo se neozval na můj mail uvedený v seznamu členů. Mohli bychom to probrat.

UNOSY

(Libor, 27. 6. 2009 2:51)

Ja osobne jsem skepticky co se tyce unosu mimozemstany. Mnoho lidi je presvedceno, ze byli uneseni mimozemstany na jejich lod zrejme kvuli testum. Presto ze jsem si naprosto jist ze ve vesmiru zivot je, dokonce i inteligentni, tak neverim ze unasi lidi prave mimozemstane. Pokud tedy nekteri lide uneseni byli, byli uneseni lidmi.Samozrejme armady maji technologie o kterych se nam ani nesnilo a myslim ze ani v dnesni dobe neni problem zinscenovat unos tak aby si uneseni mysleli ze to byli mimozemstane. Samozrejme armady maji potrebuji ucinky svych vynalezu testovat na lidech a kdo jiny by byl lepsi nez cilista ktery si bude myslet ze byl na mimozemske lodi...

podvod jménem UFO

(dědek, 20. 6. 2009 20:47)

http://tajomstva.org/mimozemstania/zakladna-pine-gap/

jak je to asi ?

(jakjetoasi, 11. 6. 2009 14:18)

Různá vidění a zázraky byly co svět světem stojí. O Ufounech se mluví až teprve nedávno.
Nejvíc tázraků a vidění bylo v katolické církvi, na podporu jejího učení. Tam je těžké odlišit podvod od pravdy, nebo pomatenosti mysli.
Dnes mají tyto úkazy víc příčin. Ještě nedávno se to dalo shrnout pod text Bible-

Matouš 24:24 Neboť vyvstanou lžimesiášové a lžiproroci a budou předvádět veliká znamení a zázraky, že by svedli i vyvolené, kdyby to bylo možné.

Tedy pod hlavičku náboženství.
Dnes bych přidal i další text

2. Tesaloničanům 2:9 Ten zlý přijde v moci satanově, bude konat kdejaký mocný čin, klamná znamení a zázraky

Dnes tedy není v pozadí jen náboženská motivace, ale i politické a vojenské zájmy vládnoucích společností. (zednáří, Bilderbergové a podobně)

Podle mne je to vše kolem UFO, jan zakrývací manévr, který má utajit jejich snahy na světovládu.

Je nesmysl, kdyby tady s tak úžasnou technikou byla nějaká mimozemská civilizace, aby po sobě nezanechala stopy. Při havárii kosmické lodi (došlo k tomu údajně již několikrát) by si na jejich materíálu náš zub času vylámal všechny zuby a vše by se našlo.

Představme si, co by se stalo, kdyby naša technika, která je sto let za opicemi oproti nim, přistála na měsíci, vybudovala tam svou základnu a zanikla. CO BY SE NAŠLO ZA TISÍC LET? Praktićky všechno. I kdyby tam byl vzduch a voda. Některé materiály se prostě nezničí. Ale tady po Ufounech není absolutně nic. A pokud ano, je to jen nastražená past od mládenců z "Jů-es-ej...

Tolik můj názor.

Vysočina

(Lukáš, 10. 6. 2009 22:21)

Dobrý den,mé mamky kamarádka spatřila před 5 lety na obloze UFO.Druhý den ráno,když se zbudila,tak byla na 50 prc.těla popálená(přímo to tak vypadalo) ale nic necítila.K doktorovi s tím nešla.Po půl roce jí to zmizelo.Toto řekla jenom mí mamce a nikomu jinému,pač nechtěla být u lidí za blázna.Ale od té doby ví,že nejsme ve vesmíru samy.A já jí věřím.

RE:Muž z Písku

(Albert, 26. 5. 2009 13:24)

Vy si asi pletete anděly s astrálními duchy. Ale v tom je přece zásadní rozdíl! Tedy v jejich původu. Andělé jsou nehmotní, protože pocházejí z božsky bytostné sféry, tedy mimo čas a prostor. Kdežto duchové obývají nižší duchovní světy a pokud žijí v nejnižších hmotných úrovních musejí mít vždy příslušné tělo čili duši hutností odpovídající prostředí, v kterém se mají pohybovat a působit. Tedy proto se jich na tu špičku jehly asi už nevejde stejně nekonečné množství, jako andělů.

K únosu pana Marka z Písku Vám víc nepovím, snad jen že je to jeho ryze subjetivní zážitek. Snová vize či zážitek vědomého vytržení z těla - na duchovní úrovni. S tím se mnoho materiálně orientovaných lidí ještě nedokáže vyrovnat. Přesto zde pan Marek viděl, jak se vzdaluje od svého hmotného těla na pohovce. A zase ten šedivák – typická astrální bytost.

Víc Vám poví jen pan Marek, možná dodnes čeká, až se mu ozve někdo u ufologů…

RE:Muž z Písku

(Pitrýs, 26. 5. 2009 12:45)

Pokud píšu, že jsou oblaka, orby nehmotné, každý ví jak to myslím. Pochopitelně jsou hmotné, ale dost těžko je mohu chytit do ruky.
Astrální duchové jsou podle Vašeho názoru jiné podstaty, ještě mne, prosím, informujte, kolik se jich vejde na špičku jehly. A pak zkuste navázat na téma, které je uvedeno v titulku. Děkuji.

RE:Muž z Písku

(Albert, 26. 5. 2009 12:08)

Ale i oblaka jsou hmotná! A Orby jakbysmet! Dokonce i myšlenka je hmotná. Ale to bychom se posunuli do oblasti střední hrubohmotnosti, kamsi mimo zájmovou sféru Projektu Záře. Takže zbloudilí astrální duchové jsou jemnohmotné podstaty, ale dočasně na sebe mohou vázat a nabalovat i hrubší hmotu a zviditelňovat se v podobě nějakých UFO a zjevovat se nejen kontaktérům, ale takové útvary je možno i vyfotografovat. Tedy k nelibosti pánů z Projektu Záře!!

Implantát má dnes už skoro každý pes, takže nevidím důvod, proč by je těm uneseným do UFO měli dávat nějací nehmotní mimouši??