Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. 5. 2009
A proč??
 
Odpověď je naprosto jednoduchá.
 
Je to o zkratce.
 
Jistě každý ví, co zkratka UFO znamená. Neidentifikovaný. Ale všichni "účastníci" přece ví, do čeho byli uneseni, takže objekt identifikovali.
 
Věděli, že se jednalo o kosmickou loď.
 
Otázku, zda se to skutečně stává můžeme rozebírat.
 
Ale měli bychom se správně zabývat
 ÚNOSY DO IFO!!!!!

 

A nyní se vrhněme diskutovat

 

Směle sem vkládejte své názory.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE:Muž z Písku

(Pitrýs, 25. 5. 2009 22:16)

Kdepak jste vyčetl slovo duchové? Já jsem psal nehmotné, to můžou být klidně oblaka, orby a jiné věci. A ten tým skutečně existuje.
I já jsem viděl hodně implantátů, ale zda byly či nebyly pravé, nejsem schopen po odborné stránce posoudit.

RE:Muž z Písku

(Albert, 25. 5. 2009 15:23)

To mi povídejte, odkdypak se Projekt Záře zabývá duchama? Ti přece neexistují! Ale Vy jste možná jiného názoru.

Jediným objektivním důkazem únosů mimozemšťany do UFO či IFO by mohly být implantované mikročipy, kreré údajně byly vyoperovány uneseným. Ale to není tak jisté, nejspíš se jedná o podvrh a kamufláž. Za čím nejsou tajné služby a vojenské experimenty?

RE:Muž z Písku

(Pitrýs, 25. 5. 2009 11:17)

Je vidět, že projekt Záře až tak dobře neznáte. Máme zvláštní sekci, kde se těmito případy zabýváme a speciální tým. A bereme samozřejmě v potaz i "nehmotné".

Re: Muž z Písku

(Albert, 23. 5. 2009 13:29)

Muže z Písku osobně neznám, úryvek z článku jsem zde uvedl jen pro ilustraci naprostého nepochopení problematiky tzv.únosů. Ale čemu se divit, když stav či techniku OBE (Out-of-body experience) tj. odpoutání duše od hmotného těla nechápou ani mnozí členové Projektu Záře a další lidé, kteří se honí jen za hmotnými mimozemšťany.

Existenci jiných mimozemských civilizací na podobné úrovni hrubohmotné podstaty, jako jsme my nevylučuji. Avšak jakýkoliv cizí zásah do našeho vývoje nepřipadá v úvahu. Ani v případě naplnění snahy lidstva o sebezničení. Jen by se opakovala historie Atlantidy… a možná naposledy!

P.S.
Kontakt na pana Marka Vám jistě zprostředkuje časopis SPIRIT.

Muž z Písku

(Pitrýs, 23. 5. 2009 10:13)

Já osobně příliš jmenovanému časopisu nedůvěřuji. Pravda také jej nečtu. Až tak často. Ten muž by měl informovat mne, nebo se obrátit přímo na projekt Záře, kde jsou odborníci zabývajíci se tímto fenoménem.
Otázka záchrany lidstva pomocí UFO je tak směšná a s odpuštěním pitomá, že se snad ani nehodí o ní vůbec hovořit.

Unesli muže z Písku mimozemšťané?

(Albert, 17. 5. 2009 20:21)


Svou zkušenost s mimozemšťany má i pan Marek z Písku. Při vzpomínce na události, které se odehrály jedné letní noci roku 2001 mu ještě teď po pěti letech naskakuje husí kůže. „Ležel jsem v posteli a chystal se ke spánku,“ začíná své vyprávění muž středních let. „Když jsem usínal, cítil jsem jak se moje tělo zdvihá a pomalu vznáší nad postelí. Potom jsem uviděl sám sebe , jak ležím na pohovce.“ V tu chvíli se před mužem objevil temný výtah. „Nechtělo se mi do něj vstoupit, ale nějaká podivná síla mě přímo vcucla.“ Když byl Marek uvnitř, dalo se zařízení do pohybu. „Přitom jsem viděl jak se pohovka s mým tělem vzdaluje kdesi v hlubině, a cítil, že za mnou stojí menší šedivá bytost,“ dodává pozorovatel, který byl během tohoto prožitku paralyzován. „Když výtah zastavil, oslnila mne prudká záře. Nevím jak, ale najednou se moje tělo objevilo na chladném stole a kolem mne se pohybovaly stíny podivných bytostí.“ Od tohoto okamžiku si muž nic nepamatuje a to až do chvíle, kdy se zase v temném výtahu vracel zpět do svého lůžka. „Unesli mě mimozemšťané!“ To dodnes tvrdí písecký občan, pro kterého bylo násilné setkání s obyvateli jiné planety silně traumatizující.
Unesli pana Marka opravdu mimozemšťané? To je otázka, …

Časopis SPIRIT číslo 30 * 22.července 2006 (úryvek z článku)

P.S.
Co k komu ještě dodat? Může být popis únosu, z něhož vysvítá pravá podstata tohoto jevu, ještě výmluvnější a nedej bože ještě někomu nejasný? Kupodivu ano! Autor článku, z něhož je výše uvedený úryvek, neznajíce základní duchovní zákony ve stvoření v dalším textu smíchal dokonale jablka s hruškami a nic nepochopil.

Ze stejného soudku jsou také zvěsti o tom že mimozemšťani se zde mohou libovolně kdykoliv jak se jim zachce materializovat a dematerializovat a že jejich zmaterializovaná těla a létající stroje jsou hrubohmotné podstaty. A dokonce že pomocí UFO bude zachráněná pozemská civilizace.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5